Pi�tek, 19 Lipiec 2024 r. Marcina, Wincentego
Pogoda: Mazowieckie temp. -5 °C ciśn. 1024 hpa
~13-03-2009; 12:00

Co to są punkty BAP ?

BAP to skrót od Bikers Active Points, czyli programu nagradzającego użytkowników bikers.pl za ich aktywność w ramach serwisu.
Za co otrzymujesz punkty BAP
Punkty BAP można zdobyć za klika rodzajów aktywności w ramach serwisu Bikers.pl. Pierwszą pulę punktów otrzymujesz przy rejestracji w serwisie. Kolejne punkty przyznawane są za polecanie Bikers.pl znajomym za pomocą jednego z naszych listów polecających. Pamiętaj tylko, że aby punkty zostały naliczone na Twoje konto, musisz być zalogowany w trakcie polecania strony. Punkty BAP otrzymasz również za dodanie ogłoszenia w giełdzie bikers.pl oraz za zakupy w naszym sklepie internetowym. Najbardziej aktywni użytkownicy będą również nagrodzeni punktami BAP przez redakcję Bikers.pl.

Co w zamian za punkty BAP
Zgromadzonymi na Twoim koncie punktami BAP możesz "zapłacić" za ogłoszenie w giełdzie bikers.pl lub wymienić je na produkty znajdujące się na liście wymiany punktów BAP.

Ile punktów BAP i za co?
  • zarejestrowanie się w bikers.pl - 100 BAP
  • wysłanie listu polecającego - 10 BAP
  • dodanie standardowego ogłoszenia w giełdzie - 40 BAP  (nie dotyczy do 30.04.2009 r. w trakcie trwania promocji)
  • dodanie ogłoszenia Premium w giełdzie - 150 BAP
  • zakupy w sklepie internetowym bikers.pl - ilość przyznanych punktów zależy od wybranego produktu. Informacja na temat ilości punktów BAP wyświetlana jest w szczegółach danego produktu.
  • od redakcji - uznaniowo :)

 
 
Dodaj do: Drukuj stronę Wyślij link Zgłoś błąd  
  Dodaj swój komentarz  

0 komentarzy

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Bikers.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli którykolwiek z komentarzy zamieszczonych na forum łamie prawo zawiadom nas o tym

REKLAMA