Pi�tek, 19 Lipiec 2024 r. Marcina, Wincentego
Pogoda: Mazowieckie temp. -5 °C ciśn. 1024 hpa
~25-03-2009; 17:57

Fotogalerie i Relacje Video

Galerie FOTO w artykułach
Oprócz fotogalerii, które można znaleźć na różnych stronach serwisu większość artykułów oraz informacji prasowych opublikowanych w Bikers.pl posiada własne galerie fotograficzne. Przeglądanie zamieszczonych w danym artykule zdjęć możliwe jest po kliknięciu w główne zdjęcie artykułu, które wywołuje przeglądarkę do zdjęć. Przeglądarka do zdjęć wyświetla też opisy galerii, jeśli taki opis dna galeria posiada. W przypadku kiedy opis galerii jest dłuższy niż kilka linijek przez co nie jest widoczny w całości wystarczy kliknąć na czerwone strzałeczki na końcu tekstu które wywołają okienko z pełnym opisem. 

Galerie VIDEO
Podobnie jak fotogalenie relacje video znaleźć można w różnych częściach serwisu. Player do filmów opublikowanych w bikers.pl posiada wszystkie podstawowe funkcje zgodnie z ogólnie przyjętymi standardami: regulację głośności, pasek przewijania, oraz tryb pełnoekranowego wyświetlania nagrań.

Podczas trybu pełnoekranowego kiedy kursor myszki przez kilka sekund pozostaje nieruchomo zniknie z ekranu panel nawigacji, który pojawi się ponownie po poruszeniu myszką.

Istnieje również możliwość skopiowania linku do konkretnego filmu i przesłanie go znajomym lub opublikowaniu na stronie. Po kliknięciu na taki link rozpocznie się odtwarzanie filmu na stonie bikers.pl. Link pobrać można klikając na przycisk "Kopiuj link", który wywoła okienko umożliwiające jego pobranie. Wszystkie nagrania publikowane w bikers.pl archiwizowane są w dziele Wiadomości - relacje Video 
 
Dodaj do: Drukuj stronę Wyślij link Zgłoś błąd  
  Dodaj swój komentarz  

0 komentarzy

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Bikers.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli którykolwiek z komentarzy zamieszczonych na forum łamie prawo zawiadom nas o tym

REKLAMA