Czwartek, 20 Czerwiec 2024 r. Bogny, Rafała
Pogoda: Mazowieckie temp. -5 °C ciśn. 1024 hpa
Nadjeżdża Romet 249 Division
Już za miesiąc do sprzedaży trafi długo oczekiwany naked bike Rometa, o którym mówiliśmy już podczas wystawy w Mediolanie i w Warszawie. Modelem 249 Division polski producent otwiera nowy rozdział w historii Rometa.  »
Wiktor Węgrzyn o tragedii w Smoleńsku
Na temat tragicznych wydarzeń związanych z katastrofą samolotu prezydenckiego, rozmawialiśmy z organizatorem motocyklowego Rajdu Katyńskiego Wiktorem Węgrzynem. »
Przemek Saleta o motocyklach i nie tylko
Przemek Saleta póki co tańczy w popularnym programie telewizyjnym, ale już wkrótce elegancki frak do walca wiedeńskiego zamieni na kombinezon motocyklowy. Nam opowiedział o swoich planach sportowych, ale nie tylko. »
Pasja motocyklowa nie mija nawet z wiekiem
Wracając myślami do wystawy motocyklowej w Warszawie, nie możemy nie wspomnieć pewnego starszego pana... Pan Stanisław jest najlepszym dowodem na to, że pasją motocyklową można zarazić się na całe życie. »
Duże quady idealne dla dużych facetów
Jarka Dymka i Sławka Toczka ludzie kojarzą głównie z zawodów Strongman, w których rywalizują najsilniejsi ludzie świata. Portalowi Bikers.pl polscy siłacze opowiadają za to o swojej pustynnej przygodzie na quadach.  »
Shoei wkroczył z nowymi modelami
Shoei produkuje jedne z najlepszych kasków na świecie. Modele X-Spirit II oraz XR-1100 mają zawojować rynek i zostawić konkurencję z tyłu... »
Kingway wzmacnia pozycję na rynku
Jednym z najciekawszych stoisk podczas wystawy motocykli w Warszawie było to zajmowane przez Kingwaya. Przeprowadziliśmy tam rozmowę z Piotrem Duszą, dyrektorem marketingu Kingway Motor Poland »
Krzysztof  Diablo Włodarczyk
Jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich bokserów dzieli się z nami swoją motocyklową pasją oraz planami sportowymi na najbliższy rok. »
Yamaha Poland Position odkrywa karty
Zapytaliśmy Adama Badziaka z firmy Yamaha Poland Position o ofertę jaką przygotowała marka Yamaha na nadchodzący sezon oraz o plany sportowe zespołu. »
Powrót zawodników Orlen Teamu
Do kraju wrócili motocykliści Orlen Teamu, którzy startowali w tegorocznej edycji Rajdu Dakar. Wszyscy dojechali szczęśliwie do mety, a najlepsze 5 miejsce osiągnął Jakub Przygoński. »
Rafał Sonik - Pierwsze wrażenia po Dakarze
Krótki wywiad z Rafałem Sonikiem przeprowadzony na warszawskim lotnisku, gdzie nasz zawodnik wylądował po powrocie z najtrudniejszego rajdu terenowego Dakar 2010. »
Sonik o Pont de Vaux i Dakarze
Wywiad z Rafałem Sonikiem, podsumowujący quadowy mondial Pont de Vaux 2009 we Francji i Dakarowe plany. »
Rafał Sonik - medalista z Dakaru
Najlepszy Polski zawodnik w całej historii rajdu. Zdobywca brązowego medalu w ostatniej edycji Dakaru. »
Jarosław Wałęsa - poseł motocyklista
Na częstochowskim zlocie motocyklowym udało nam się odnaleźć w tłumie Jarosława Wałęsę, motocyklistę, posła, syna byłego prezydenta.  »
Użyj wyobraźni - TVN Warszawa
Fragment programu Witaj Warszawo w TVN Warszawa, poświęcony dyskusji na temat prowadzonej przez Policję kampanii "Użyj wyobraźni" skierowanej do motocyklistów. »
Nowe propozycje Kingway'a
Podczas targów MotorBike Expo w Chorzowie pytaliśmy Piotra Duszę dyrektora marketingu Kingway Motor Poland o sportowe plany oraz najnowszą ofertę »
Najszybsza Hayabusa w Polsce
Arkadiusz Pawlukowicz oficjalny rekordzista prędkości w Polsce opowiada nam o swoim motocyklu.  »
Play USA Tour 2009
Wywiad z Przemkiem Saletą i Adamem Badziakiem - uczestnikami "Play USA Tour 2009" - nakręcony podczas imprezy MenForum zwieńczającej wyprawę.  »
Walka o kolejny tytuł mistrza
Pytaliśmy Janusza Oskaldowicza jednego z najbardziej utytułowanych zawodników startujących w Mistrzostwach Polski o plany startów w sezonie 2009 »
Puchar GSX-R i Suzuki GRANDys duo Team
Rozmowa o pakietach przygotowanych na ten sezon dla zawodników startujących w pucharze Suzuki GSX-R Cup oraz o zmianach personalnych w składzie Suzuki GRANDys duo Team »
Paweł Szkopek w Mistrzostwach Świata
Rozmowa z Pawłem Szkopkiem, Mistrzem Polski w kategorii SuperBIKE na temat jego startów w Mistrzostwach Świata SuperStock 600 w sezonie 2009  »
Loris Capirossi - konferencja prasowa
Konferencja prasowa firmy Suzuki, której gościem specjalnym był Loris Capirossi. Nagranie wykonano podczas I Ogólnopolskiej Wystawy Motocykli i Skuterów w Warszawie. »
Czy Twój  StreetFighter jest StreetFighter'em?
Rozmowa z Adamem Szturyczem konstruktorem StreetFighter'ów o genezie i cechach rasowego StreetFighter'a. »
Suzuki reaguje na kryzys
Paweł Iwanicki Dyrektor Suzuki Motor Poland przedstawia politykę sprzedażową firmy na ten sezon. »
Oryginalne malowanie
Przybliżamy mało popularne jeszcze w Polsce artystyczne malowanie motocykli i akcesoriów motocyklowych. »
Motocykle budowane z pasji
Rozmowa o pasji budowania motocykli od podstaw, o trendach customingu w Polsce i za granicą. »
Loris Capirossi w Polsce
Rozmowa Bikers.pl z Lorisem Capirossim jednym z czołowych zawodników startującym w MotoGP »
Red Bull X-Fighters - Bartek Ogłaza
Wywiad z Bartkiem Ogłazą, polakiem startującym gościnnie w Super Session Red Bull X-Fighters »
 
Top 10 » najcześciej oglądane filmy
Aprilia Shiver i Triumph Street Triple - uliczny dreszcz
O tytuł ulicznego rozrabiaki ubiegają się Aprilia Shiver oraz Triumph Street Triple. Wyposażone w akcesoryjne wydechy maszyny nieźle nastraszyły mieszkańców stolicy.  »
Przepraszam, że... ci rozjechałam Gixa!
Jeżdżąc ostrożnie i tak nie można wszystkiego przewidzieć czego dowodem jest ten filmik. Wyposażony w kamerkę kierowca GSX-Ra miał dużo szczęścia! »
Mało rozgarnięty gość dosiada Yamahę R6
Sportowy motocykl w rękach niedoświadczonego człowieka to zwykle same kłopoty. W przypadku tego mało rozgarniętego Rosjanina problemy musi mieć gdzieś wypisane w papierach. »
Samochód vs Motocykl - Drift Battle
Do tej wyjątkowej bitwy stanęła Mazda RX-7 oraz Kawasaki ZX-10. Obu pojazdom daleko jest do seryjnych, a to co potrafią przeczy zasadom fizyki.  »
Jak nie ładować motocykla na pakę...
Niby prosta sprawa, wjechać motocyklem na rampę. A jednak nie do końca! O czym dość boleśnie przekonał się właściciel tego ładniusiego "harasia". »
Szalony Chris i jego BMW F800GS
BMW F800GS wyposażony w kufry w rękach dobrego kierowcy jest w stanie zrobić niemal wszystko co udowodnił Chris McNeil. Tego nie da się opowiedzieć, to trzeba zobaczyć! »
Rosyjskie normy kasków motocyklowych
W Unii Europejskiej obowiązują normy ECE, w Stanach mają DOT, a w Rosji... tam obowiązują zupełnie inne wymogi bezpieczeństwa, które muszą spełniać kaski. »
748 KM, czysta moc z Monachium!
Światowa premiera! Przed wami najmocniejsi przedstawiciele marki BMW. Motocykl S1000RR oraz auto X5 MPower. Pojazdy, które w sumie dały moc 748 KM. »
Motocykl czy może skuter wodny ?
W związku ze sporymi opadami deszczu w naszym kraju może czas by nasi stunterzy także zaczęli ćwiczyć swoje umiejętności w takich warunkach, jak widać widowisko murowane. »
Skuterowa katapulta
To, że skutery są znakomitym środkiem lokomocji wiemy wszyscy. Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że ma on także wiele innych zastosowań. Oto jedno z nich... »