Sobota, 13 Lipiec 2024 r. Irwina, Małgorzaty
Pogoda: Mazowieckie temp. -5 °C ciśn. 1024 hpa
Orange County Choppers 02
~28-01-2011; 13:45

Kłopoty w "pomarańczowym" raju

Najbardziej znana chopperowa rodzina po kłopotach rodzinnych coraz bardziej pogrąża się w problemy finansowe. Istnieje obawa, że sąd zajmie ich nowoczesną siedzibę.

O słynnej rodzinie Teutul'ów słyszał każdy, kto choć trochę interesuje się motocyklami. Program American Chopper jest zaliczany do najchętniej oglądanych na kanale TLC (wcześniej Discovery Channel). Słynne kłótnie między ojcem (Paul Sr.), a starszym synem (Paul Jr.) przeszły już do historii, podobnie jak ich motocykle. Różnice charakterów obu panów doprowadziły do tego, że Paul Jr. otworzył własną firmę Paul Jr. Design, a walka o udziały w Orange County Choppers skończyła się w sądzie. Wyrok podzielił udziały 80% dla ojca i 20% dla Juniora.

Na tym się jednak przygoda rodziny Teutul'ów nie skończyła. Panowie wzięli udział jeszcze w programie American Chopper: Senior vs Junior. Był to pewnego rodzaju pojedynek, w którym obaj konstruowali motocykle, a ładniejsza zwyciężała.Program programem, ale rachunki trzeba płacić. I tu dochodzimy do sedna tematu. GE Capital jest bankiem, który sfinansowała budowę reprezentacyjnej siedziby OCC. Według Long Island Press na koncie bankowym brakuje dwóch wpłat (,400 i ,000). Firma OCC twierdzi, że wszystko jest w jak najlepszym porządku, ale bank ma inne zdanie.

Argumentem ma być dewaluacja wartości budynku, która znacznie spadła po kryzysie jaki dopadł Amerykę Północną. Z tego powodu "pomarańczowa" firma uważa, że bankowe należności powinny zostać obniżone. Znając jednak twarde warunki bankierów, nie przepuszczamy by łatwo odpuścili. Istnieje więc prawdopodobieństwo, że rosnące zadłużenie może doprowadzić do zajęcia siedziby OCC, czego oczywiście im nie życzymy!

 
Dodaj do: Drukuj stronę Wyślij link Zgłoś błąd  
  Dodaj swój komentarz  

2 komentarzy
Klasyczne przeinwestowanie...  2011-01-31 12:37
~Kriss
Z drugiej strony jak długo można wymyślać coś nowego?!
a miało być tak pięknie  2011-01-29 12:13
~esesss
skąd ja to znam, zaczynam wątpić w amerykański sen, wszystko pięknie po ...

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Bikers.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli którykolwiek z komentarzy zamieszczonych na forum łamie prawo zawiadom nas o tym

Ducati 848 Evo i AMG C63 Coupe
Współpraca dwóch gigantów trwa. W najnowszym spocie reklamowym Mercedesa AMG udział wzięło także nowe Ducati. Trzeba przyznać, że takie produkcje ogląda się z przyjemnością.  »
Victory - Fuel It
Kalifornijskie słońce, kręte drogi i motocykl Victory zatankowany do pełna. Tyle do szczęścia potrzebne jest prawdziwemu bikerowi, aż się ciepło robi oglądając ten klip. »
2011 Suzuki GSR750 promo clip
Suzuki postanowiło uzupełnić swoją ofertę o nowy model GSR750. Motocykl o sportowym rodowodzie, którego żywiołem będą miejskie klimaty. Zobaczcie jak się prezentuje.  »
REKLAMA