ďż˝roda, 06 Grudzieďż˝ 2023 r. Jaremy, Mikołaja
Pogoda: Mazowieckie temp. -5 °C ciśn. 1024 hpa
Giełda Motocyklowa Dodaj ogłoszenie
Yamaha WR 450 F 2004r.
Cena: 12990.00 PLN
Rok prod. 2004. Motocykl posiada wiele dokumentów potwierdzających serwis. Jeden właściciel. , zrobiony przegląd (ważne na rok badanie techniczne), W standartowym wyposażeniu motocykl posiada: nowe opony, Kierownica ,,Renthal,, , zębatki ,,Renthal,, , łańcuch ,,DID,, ,koła ,,Excel,, aluminiowe osłony na chłodnice oraz zapasowe plastiki (handbary, boczne panele, filtr powietrz oraz olej, oryginalny licznik, zapasowe zębatki). Części oryginalne wszystkie są. Nie ma tak utrzymanej Yamahay w Polsce ! Perfekcyjny
Dodaj ogłoszenie
  Podstawowe informacje
  typ ogłoszenia:
Sprzedaż
  marka:
Yamaha
  model:
WR 450 F
  poj. skokowa:
450 cm3
  przebieg:
0 Km
  kolor:
niebieski
  wojewodztwo:
małopolskie
 Kontakt
Tel: 796163329, e-mail: msracerebel@go2.pl
Szukaj tego modelu w Katalogu Motocyklowym
Giełda
Rodz. ogł.:  
Marka:  
Model:  
Woje.:  
Rok:  

Szukaj  

  Wyszukiwanie zaawansowane
REKLAMA
Honda SH300i - Moda na skuter
Test skutera Honda SH300i w iście "bondowskim" stylu. Zobacz jak miejski pojazd Hondy spisał się podczas naszych jazd.  »
Aprilia Shiver i Triumph Street Triple - uliczny dreszcz
O tytuł ulicznego rozrabiaki ubiegają się Aprilia Shiver oraz Triumph Street Triple. Wyposażone w akcesoryjne wydechy maszyny nieźle nastraszyły mieszkańców stolicy.  »
Dziennikarz Bikers.pl ratuje świat
Jak się okazało, redaktor Tomek "Zimek" Zimiński w rzeczywistości nazywa się Eustachy Morowiec i prowadzi podwójne życie. Kamery przemysłowe zarejestrowały jego tajne działania, gdy dosiadając Triumpha Rocketa III staje się superbohaterem! »
Nie rób „tego” w domu
Warszawska Wola, 9 piętro, zaczyna się kolejna runda MotoGP. Motocykl gotowy, kierowca ubrany. Opuszcza wizjer, ręce na manetkach. Start! Można w ten sposób... lub na prawdziwym torze, na który zapraszają Orlen Oil i Yamaha. »