Pi�tek, 19 Lipiec 2024 r. Marcina, Wincentego
Pogoda: Mazowieckie temp. -5 °C ciśn. 1024 hpa
Offroadowa rodzina Hondy na 2011 rok!
, źródło: ( ZOBACZ GALERIE )
~22-07-2010; 11:21

Offroadowa rodzina Hondy na 2011 rok!

Honda postanowiła już dziś odsłonić rąbka tajemnicy i zaprezentowała nadchodzące nowości offroad’owe na sezon 2011.


Wśród modeli znalazły się dwie udoskonalone jednostki crossowe CRF450R i CRF250R. Wraz z modelem CFR150, który dostosowano do nowych regulacji głośności FIM i odświeżonymi graficznie modelami CRF70F i CRF50F wypełnią wszystkie opcje crossowej rodziny.
Nowy TRX420FPM ze wspomaganiem kierownicy otwiera gamę pojazdów ATV na 2011 rok.

Wraz z wprowadzeniem nowego rozporządzenia FIM odnośnie norm hałasu, Honda dostosowała nowe modele CRF450R i CRF250R do nowych wymogów. Udało się też uzyskać poprawę w średnim zakresie mocy wraz z nowymi mapami ECU oraz węższymi konstrukcjami przepustnic.


Roger Harvey, HME Off Road Race Manager powiedział: „Nasi inżynierowie bardzo ciężko pracowali przy opracowywaniu nowych pakietów. Znaczna liczba drobnych zmian, które zaszły w „R’kach” ulepszyły je, ale jednocześnie pozostały w zgodzie z nowymi rozporządzeniami FIM.”

Pod dużym wrażeniem możliwości nowych modeli był zawodnik Grand Prix, Tanel Leok z Estonii, który miał możliwość przetestowania najnowszych modeli. Podczas testowania, Tanel pojechał nowym 2011 CRF250R. "Pierwszy raz jeździłem 4-suwową 250’ką od czasu kiedy zaczynałem moją zawodową karierę. Byłem zdziwiony czasami jakie udawało mi się na niej osiągać. To doskonały motocykl.”

CRF150R pozostaje doskonałym wyborem dla młodszych zawodników, którzy mogą podnosić swoje umiejętności choćby w Honda Racing Xtreme Academy. Oferuje ona intensywne szkolenia i możliwość przygotowania się do startów w zawodach i pomaga w opanowaniu maszyny. Jest także miejscem skąd adepci mają szansę dostać się do Mistrzostw Świata MX1 i MX2.

poprzednia 1 2 3 4 następna

 
Dodaj do: Drukuj stronę Wyślij link Zgłoś błąd  
  Dodaj swój komentarz  

0 komentarzy

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Bikers.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli którykolwiek z komentarzy zamieszczonych na forum łamie prawo zawiadom nas o tym

Kategoria:
Marka:
Model:
Rok:
REKLAMA