Poniedzia�ek, 15 Kwiecie� 2024 r. Anastazji, Tytusa
Pogoda: Mazowieckie temp. -5 °C ciśn. 1024 hpa
Suzuki GSX1250FA -  Na codzień i od święta 02
~29-11-2011; 16:35

Suzuki GSX1250FA - na codzień i od święta

"Uniwersalny w pełnej osłonie, przygotowany do płynnej jazdy." Takim hasłem reklamuje swój produkt koncern Suzuki. Przedstawiamy wam nowe duże "Jajko", czyli GSX1250FA.
Ciąg dalszy...

Doszliśmy do sedna. GSX1250FA to przecież żadna nowość, to fakt ale nowa jest jedna z wersji – FA, czyli motocykl w pełnym owiewkowym ubranku. Okutany dużymi połaciami plastiku jednoślad Suzuki teraz nie tylko świetnie wygląda, ale też dużo lepiej jeździ zwłaszcza właśnie w trasie. Owiewki wystarczająco wystają na boki by zbierać lwią część wiatru z naszych nóg. Wysoka szyba dobrze chroni głowę kierującego przed pędem powietrza, a jej dodatkowym atutem jest szerokość, która chroni także ramiona. Największym atutem owiewek w GSXF (oprócz oczywistego) jest to, że nie rażą one wyglądem. Spełniając swoją funkcję ochrony przed wiatrem jednocześnie nie psują wizerunku motocykla; nie są ani za duże, ani za małe. I całkiem ładne; niewprawne oko patrząc z dalszej odległości na motocykl, może pomylić ten model ze sportowym GSXR-em.Wszystkie powyżej wymienione cechy sprawiają, że podczas weekendu pan Kowalski całkowicie ładuje baterie. Na ryby dojeżdża szybko i wygodnie. Jego ego łechczą komentarze miejscowych wędkarzy - panów z grupy „40 lat temu jeździłem Junakiem” - rozpływających się nad wyglądem motocykla.

W niedzielne popołudnie bohater naszej bajki pakuje manatki, wsiada na motocykl i wraca do domu. Absolutnie nieprzewiany, wypoczęty i zregenerowany przed kolejnym tygodniem ciężkiej pracy, w której zarobić musi pieniążki na pokarm dla swojego przyjaciela GSXF-a.
 


Tomek "Zimek" Zimiński

Źródło: Bikers.plpoprzednia 1 2 3 następna

 
Dodaj do: Drukuj stronę Wyślij link Zgłoś błąd  
  Dodaj swój komentarz  

4 komentarzy
Poprzednik nie przypadkowo został nazwany jajkiem  2011-12-29 21:17
~Berni
Jego wygląd nie pozwala pomylić go z żadnym innym. Następca jest piękny, ...
Mało popularny? (1) 2010-09-09 13:15
~ron
Jakoś u nas niewielu ludzi decyduje się na ten model, bo sezon się kończy ...
fajny tescik  2010-09-09 01:21
~Arczi Bandyta
Nie jechalem nigdy duzym gsxem, ale na codzien ujezdzam obudowanego Bandita ...

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Bikers.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli którykolwiek z komentarzy zamieszczonych na forum łamie prawo zawiadom nas o tym

REKLAMA