Poniedzia�ek, 15 Kwiecie� 2024 r. Anastazji, Tytusa
Pogoda: Mazowieckie temp. -5 °C ciśn. 1024 hpa
Poznaj skład teamu Ducati MotoGP
~04-04-2011; 10:06

Poznaj skład teamu Ducati MotoGP

Zastanawialiście się ile osób zatrudnionych jest w zespole MotoGP? Poznajcie ekipę włoskiego teamu Ducati, która postanowiła się ładnie przedstawić.
 

Oglądając wyścigi w telewizji widzimy zazwyczaj tylko samych kierowców, czasami przewinie się kilku mechaników wprowadzających motocykl do garażu. Jednak by team mógł sprawnie funkcjonować zatrudnionych jest wiele osób, do zadań których należą ściśle określone obowiązki. Przed wami zespół Ducati MotoGP:

 
Dodaj do: Drukuj stronę Wyślij link Zgłoś błąd  
  Dodaj swój komentarz  

0 komentarzy

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Bikers.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli którykolwiek z komentarzy zamieszczonych na forum łamie prawo zawiadom nas o tym

2011 Yamaha Factory Racing Team MotoGP
Fabryczny zespół Yamaha MotoGP Racing zaprezentował swoje nowe barwy, upamiętniające 50-lecie startów Yamahy w wyścigach. Uroczystego odsłonięcia nowych maszyn dokonali dwaj kierowcy Jorge Lorenzo i Ben Spies. »
Vale szaleje na Ducati 1198 SP
Rossi podczas testów Ducati 1198 w specyfikacji SuperBike 2011 sprawdzał możliwości maszyny oraz swojego kontuzjowanego ramienia. Jest to ostatnia chwila na ustalenia przed testami MotoGP. »
Tajny projekt Ducati Corse i Nicky Haydena
Nicky Hayden odwiedził niedawno główną siedzibę Ducati, w której zrealizował ciekawe nagranie. Włoska marka wzorem pozostałych zespołów wychodzi do swoich fanów. »
REKLAMA