|
|||||
|
Zamknij

~07-02-2011; 11:00
Jego szerokość Harley-Davidson 1200 Custom
1200 Custom prezentuje nowy wizerunek ale to wciąż najprawdziwszy Sportster. Aluminiowe, chromowane koła i mięsiste opony Michelin dają modelowi 1200 Custom nowy wizerunek
Szeroki przód i masywna 16-calowa przednia opona nadają modelowi 1200 Custom dumną i potężną, a przy tym nowoczesną sylwetkę. Harley-Davidson 1200 Custom, wprowadzony na rynek jako śródroczny dodatek do linii modelowej 2011, wyposażono również w nowe koła, odchyloną ku tyłowi kierownicę i nowe światło tylne w technologii LED.
1200 Custom prezentuje nowy wizerunek ale to wciąż najprawdziwszy Sportster. Oferuje fascynującą mieszankę zuchwałej stylistyki, zwrotności i porywającego brzmienia silnika V-Twin.
Ikoniczny silnik Evolution o pojemności 1200 cm3 i chromowane szprychowe koła z mięsistymi oponami Michelin nadają modelowi 1200 Custom nowy wizerunek a nowy, szerszy widelec przedni eksponuje zamontowaną na zakrzywionym podnóżku wygiętą do tyłu, chromowaną kierownicę z chromowaną obudową prędkościomierza i wyświetlaczem kontrolek z podświetleniem LED.
Kliknij aby powiększyć
Główne cechy 2011 Harley-Davidson 1200 Custom
- Chłodzony powietrzem silnik Evolution pojemności 1200 cc z elektronicznym, sekwencyjnym wtryskiem paliwa, generujący moment obrotowy 98Nm przy 3200 obr./min.
- Silnik lakierowany proszkowo na czarno z chromowanymi pokrywami.
- NOWE chromowane koła szprychowe o średnicy 16 cali.
- NOWE opony Michelin Scorcher 31. 130/90B 16 przód i 150/80B16 M/C 77H tył.
- NOWY szerszy rozstaw widelca z polerowanymi półkami typu triple clamp
- Cofnięta kierownica z wyświetlaczem kontrolek w technologii LED zamontowana na wygiętym podnóżku.
- NOWA osłona reflektora przedniego.
- NOWA zmniejszona lampa tylna świeci jaśniejszym blaskiem korzystając z energooszczędnej technologii LED.
- NOWE przednie zawieszenie, przeprojektowane pod kątem nowej kombinacji kół i opon. 39 mm widelec przedni z 30 stopniowym wychyleniem główki ramy i 105 mm wyprzedzeniem.
- Polerowane, wysunięte podnóżki.
- Tylne amortyzatory z możliwością ustawienia ugięcia wstępnego.
- Dwuosobowe siodło podtrzymuje kierowcę 710 mm nad drogą.
- 17 litrowy zbiornik paliwa zapewnia odpowiedni zasięg.
|
|||||||||||||||
|
|
||
![]() |
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Bikers.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli którykolwiek z komentarzy zamieszczonych na forum łamie prawo zawiadom nas o tym |
Kategoria: | |||
Marka: | |||
Model: | |||
Rok: |
|
Jak poruszać się» w Bikers.pl