Pi�tek, 19 Lipiec 2024 r. Marcina, Wincentego
Pogoda: Mazowieckie temp. -5 °C ciśn. 1024 hpa
Redline na wystawie Moto Park
~06-04-2011; 13:12

Redline na wystawie Moto Park

Ekipa REDLINE już w kraju. Wypad na podbój Moskwy okazał się sukcesem firmy, mierzonym dużym zainteresowaniem oraz liczbą nowych kontaktów. Działo się naprawdę dużo.

Po otwarciu pierwszego salonu firmowego w Moskwie, w grudniu zeszłego roku, przyszła kolejn na kolejną rosyjską przygodę. VIII wystawa Moto Park w Moskwie, jest bardzo poważnym przedsięwzięciem i ważną imprezą targową branży motocyklowej w Rosji. Miało to odzwierciedlenie w liczbie odwiedzających targi, w tym nasze stoisko REDLINE, KNOX i Kriega.Musimy przyznać, że rynek rosyjski jest olbrzymi, ale stawia też przed producentami i importerami wiele wyzwań. Biurokracja niesamowita, a jej przejście, jest pierwszym krokiem do sukcesu.

Podczas tegorocznej edycji Moto Park nie wystawili się producenci motocykli, dlatego targi zdominowały firmy oferujące odzież i akcesoria motocyklowe. Doskonale, w tym nowym środowisku, zaprezentowało się nasze stoisko. Nowości REDLINE, KNOX oraz Kriega budziły olbrzymie zainteresowanie rosyjskich motocyklistów i motocyklistek. Bardzo często pytali oni o dostępność produktów – a z tą w Rosji jest bardzo krucho. REDLINE udało się zabezpieczyć na tę ewentualność, dlatego mamy nadzieję, że nowe kontakty zapoczątkują liczne odwiedziny w naszym sklepie partnerskim w Moskwie.Podsumowując, musimy przyznać, że uczestnictwo w VIII wystawie Moto Park w Moskwie było strzałem w dziesiątkę. Targi swoim formatem robią wrażenie, a ilość odwiedzających pozwoliła firmie zaprezentować się szerokiej publiczności. No i sama Moskwa - piękne miejsce…. tylko te korki. Uciążliwe nawet dla motocyklistów.

Galerię z pobytu na moskiewskich targach znajdziecie na stronie www.
 
Dodaj do: Drukuj stronę Wyślij link Zgłoś błąd  
  Dodaj swój komentarz  

0 komentarzy

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Bikers.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli którykolwiek z komentarzy zamieszczonych na forum łamie prawo zawiadom nas o tym

Crash test: tramwaj kontra auto!
Niecodzienny pokaz zorganizowała Krajowa Rada Bezpieczeństwa i Tramwaje Warszawskie, w którym przeprowadzono crash test połączony z akcją ratunkową służb mundurowych. »
188 km/h na jednym kole
Kierowca jednośladu, jadąc na jednym kole, wyprzedzał rząd samochodów i pędził po mieście z prędkością 188 km/h. Kara była adekwatna... »
Nadjeżdża Romet 249 Division
Już za miesiąc do sprzedaży trafi długo oczekiwany naked bike Rometa, o którym mówiliśmy już podczas wystawy w Mediolanie i w Warszawie. Modelem 249 Division polski producent otwiera nowy rozdział w historii Rometa.  »
Wiktor Węgrzyn o tragedii w Smoleńsku
Na temat tragicznych wydarzeń związanych z katastrofą samolotu prezydenckiego, rozmawialiśmy z organizatorem motocyklowego Rajdu Katyńskiego Wiktorem Węgrzynem. »
REKLAMA