Sobota, 13 Lipiec 2024 r. Irwina, Małgorzaty
Pogoda: Mazowieckie temp. -5 °C ciśn. 1024 hpa
Pierwsze sportowe wydarzenie na Stadionie Narodowym
autor: Lukas Nazdraczew, źródło: Red Bull Photofiles
~03-02-2011; 16:01

Red Bull X-Fighters na Stadionie Narodowym?

Z najnowszych wiadomości wynika, że planowana już w sierpniu runda Red Bull X-Fighters może się odbyć na nowo powstałym Stadionie Narodowym!

Fakty mówią same za siebie. Ostatnią imprezą na Stadionie XX-lecia były właśnie zawody Red Bull X-Fighters, które zamknęły długą tradycję zawodów rozgrywanych na tym obiekcie. Było to w 2008 roku, a dwa lata później Taddy Błażusiak oraz Ronnie Renner urządzili rajd na nowo budowanym obiekcie. Wszystko to łączy się w logiczną całość, wskazując na to że pierwszą imprezą rozegraną na Stadionie Narodowym będzie najbardziej prestiżowa impreza FMX.

Daria Kulińska z Narodowego Centrum Sportu obiecała, że już niebawem wszystko się wyjaśni. Do tego czasu bliższe informacje na ten temat są pilnie strzeżoną tajemnicą. Jednak wszystkie przesłanki wskazują na to, że to motocykliści jako pierwsi opanują narodowy obiekt, a my jesteśmy jak najbardziej za! A wy?


 
Dodaj do: Drukuj stronę Wyślij link Zgłoś błąd  
  Dodaj swój komentarz  

0 komentarzy

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Bikers.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli którykolwiek z komentarzy zamieszczonych na forum łamie prawo zawiadom nas o tym

Crash test: tramwaj kontra auto!
Niecodzienny pokaz zorganizowała Krajowa Rada Bezpieczeństwa i Tramwaje Warszawskie, w którym przeprowadzono crash test połączony z akcją ratunkową służb mundurowych. »
188 km/h na jednym kole
Kierowca jednośladu, jadąc na jednym kole, wyprzedzał rząd samochodów i pędził po mieście z prędkością 188 km/h. Kara była adekwatna... »
Nadjeżdża Romet 249 Division
Już za miesiąc do sprzedaży trafi długo oczekiwany naked bike Rometa, o którym mówiliśmy już podczas wystawy w Mediolanie i w Warszawie. Modelem 249 Division polski producent otwiera nowy rozdział w historii Rometa.  »
Wiktor Węgrzyn o tragedii w Smoleńsku
Na temat tragicznych wydarzeń związanych z katastrofą samolotu prezydenckiego, rozmawialiśmy z organizatorem motocyklowego Rajdu Katyńskiego Wiktorem Węgrzynem. »
REKLAMA