Niedziela, 01 Pa�dziernik 2023 r. Danuty, Remigiusza
Pogoda: Mazowieckie temp. -5 °C ciśn. 1024 hpa
Rafał Sonik dla WOŚP
~10-01-2011; 22:47

Rafał Sonik dla WOŚP

Rafał Sonik, zdobywca Pucharu Świata Cross - Country Quadów 2010, przekazuje na aukcję XIX Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - to co ma najcenniejszego - swoją wiedzę i czas.

Rafał osobiście przekonał się, jak niebezpieczna może być jazda na quadzie. W tegorocznej edycji rajdu Dakar przeżył bolesny upadek, który wykluczył go z rywalizacji. Takie wypadki nie są jednak tylko domeną profesjonalnych zawodów, mogą spotkać każdego quadowca – nawet amatora. Dlatego też Rafał chciałby, żeby osoba wygrywająca aukcję, miała możliwość nauki i przyswojenia zasad bezpiecznej jazdy quadem. Pozwoli jej to w przyszłości uniknąć często popełnianych błędów, prowadzących do bolesnych urazów.

  • SZKOLENIE ma na celu przybliżyć uczestnikowi podstawy bezpiecznej jazdy na quadzie.
  • TRENING zostanie dostosowany indywidualnie do poziomu zaawansowania uczestnika.
- Czas trwania szkolenia połączonego z treningiem, nie krótszy niż 4 godziny.
- Termin realizacji - 6 miesięcy od daty zakończenia aukcji. Uczestnik dojeżdża na ustalone miejsce treningu na koszt własny. Kwestia sprzętu i odpowiedniego ubrania do ustalenia.

Dodatkowo uczestnik Szkolenia i Treningu z Mistrzem, otrzyma materiał zdjęciowy oraz film DVD upamiętniający to unikatowe wydarzenie.

W razie pytań prosimy o kontakt e-mail na adres dsonik@atvpolska.pl
Dumny z bycia Polakiem, Rafał Sonik jeździ na czterokołowcach od kilkunastu lat. Jest sześciokrotnym Mistrzem Polski w Enduro i Motocrossie quadów. W swoim debiucie w najcięższym rajdzie Świata - rajdzie Dakar, w 2009 roku, wywalczył dla Polski - pierwsze w 30 letniej historii rajdu, miejsce na podium. Ukoronowaniem jego dotychczasowej kariery sportowej, jest zdobyty w 2010 roku Puchar Świata FIM w Cross-Country Quadów.

Zdobywca wielu wyróżnień i prestiżowych nagród, choćby ostatnio – w plebiscycie Dziennika Polskiego na 10 Asów Małopolski. Świadomie propaguje zasadę nie niszczenia przyrody kosztem realizacji motorowych pasji, aktywnie popularyzuje akcję - „Daj przyquad nie niszcz lasu”.
 
Dodaj do: Drukuj stronę Wyślij link Zgłoś błąd  
  Dodaj swój komentarz  

0 komentarzy

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Bikers.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli którykolwiek z komentarzy zamieszczonych na forum łamie prawo zawiadom nas o tym

Crash test: tramwaj kontra auto!
Niecodzienny pokaz zorganizowała Krajowa Rada Bezpieczeństwa i Tramwaje Warszawskie, w którym przeprowadzono crash test połączony z akcją ratunkową służb mundurowych. »
188 km/h na jednym kole
Kierowca jednośladu, jadąc na jednym kole, wyprzedzał rząd samochodów i pędził po mieście z prędkością 188 km/h. Kara była adekwatna... »
Nadjeżdża Romet 249 Division
Już za miesiąc do sprzedaży trafi długo oczekiwany naked bike Rometa, o którym mówiliśmy już podczas wystawy w Mediolanie i w Warszawie. Modelem 249 Division polski producent otwiera nowy rozdział w historii Rometa.  »
Wiktor Węgrzyn o tragedii w Smoleńsku
Na temat tragicznych wydarzeń związanych z katastrofą samolotu prezydenckiego, rozmawialiśmy z organizatorem motocyklowego Rajdu Katyńskiego Wiktorem Węgrzynem. »
REKLAMA