Pi�tek, 19 Lipiec 2024 r. Marcina, Wincentego
Pogoda: Mazowieckie temp. -5 °C ciśn. 1024 hpa
shoei akcja serwisowa 2012
~01-03-2012; 08:59

Bezpłatna akcja serwisowa SHOEI i premiera kasku NEOTEC

Kontynuując tradycję lat ubiegłych, na IV Wystawie Motocykli i Skuterów w Warszawie (2-4 marca 2012), SHOEI oferuje możliwość bezpłatnego serwisu kasków zakupionych w oficjalnej sieci dealerskiej.
Specjaliści SHOEI będą obecni przez cały czas trwania Wystawy na stoisku SHOEI Polska i udzielą wszelkich porad dotyczących konserwacji, użytkowania i pielęgnacji kasków.
Bezpłatna akcja serwisowa SHOEI jest przeprowadzana na wszystkich najważniejszych wydarzeniach motocyklowych; imprezach wystawienniczych, zawodach czy dniach otwartych sieci SHOEI w całej Polsce.
Bezpłatny serwis obejmuje:
  1. Sprawdzenie i regulacja mechanizmów wizjera przy użyciu specjalnej szyby regulacyjnej oraz narzędzi serwisowych (bezpłatna wymiana mechanizmów mocujących w przypadku zużycia).
  2. Sprawdzenie działania mechanizmów wentylacji (bezpłatna wymiana) w przypadku zużycia).
  3. Konserwacja wszystkich uszczelek i elementów gumowych przy użyciu specjalnego silikonu, używanego również w japońskich fabrykach.
  4. Sprawdzenie ogólnego stanu technicznego kasku (wraz z wyściółką).
  5. Czyszczenie kasku.

Bezpłatna akcja serwisowa SHOEI będzie prowadzona przez przeszkolonego technika posiadającego Certyfikat Serwisowy B, przyznawany przez japońską fabrykę i upoważniający do wszystkich napraw poza ingerencją w wypełnienie EPS i skorupę kasku.Wydarzeniem wyczekiwanym przez fanów marki będzie polska premiera nowego kasku szczękowego NEOTEC. Jest to pierwszy model SHOEI z blendą przeciwsłoneczną, niezwykle wszechstronny i zaawansowany technologicznie kask premium, który już od marca dostępny będzie u Dealerów SHOEI.
 
Dodaj do: Drukuj stronę Wyślij link Zgłoś błąd  
  Dodaj swój komentarz  

0 komentarzy

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Bikers.pl nie ponosi odpowiedzialności za ich treść. Jeśli którykolwiek z komentarzy zamieszczonych na forum łamie prawo zawiadom nas o tym